Кошик
12 відгуків
Вы можете оформить заказ на сайте круглосуточно 👉Оформить заказ
aquagroup.kiev.ua
+380956641616
+380445928884
+380967708782
+380956641616

Активний фільтруючий матеріал (АФМ) 0,5-1,0 мм, 25 кг

next previous

Ціну уточнюйте

Під замовленняКод: 0510465
Написати
Зателефонуйте мені
 • +380 показати номер +380445928884
 • +380967708782
 • +380956641616
Активний фільтруючий матеріал (АФМ) 0,5-1,0 мм, 25 кг
Активний фільтруючий матеріал (АФМ) 0,5-1,0 мм, 25 кг Під замовлення
Написати
Зателефонуйте мені
 • +380 показати номер +380445928884
 • +380967708782
 • +380956641616
Дізнатися партнерські ціни
Дізнатися партнерські ціни
 • Контакти
  • Телефон:
   +380445928884
   +380967708782
   +380956641616
  • Контактна особа:
   AQUA GROUP
  • Адреса:
   Офис: ул. Петропавловская, 16, Петропавловская Борщаговка (Кольцевая дорога) Магазин: Днепровское шоссе, поворот на с. Лесники, Київ, Україна
  • Email:
   aquagroup@i.ua
 • Умови повернення та обміну

AFM означає Активоване Фільтруючий Матеріал і являє собою революційний наповнювач для фільтрів з зеленого скла.

AFM ефективніше кварцового і скляного піску і відфільтровує на 30% більше органіки.

AFM це биоустойчивый і самостерилизующийся продукт, завдяки якому в наповнювачі фільтра не утворюється біоплівка. Це дуже важлива характеристика, оскільки вся система басейну стає більш здоровою, екологічною і економічною.

AFM вже успішно використовується в більш ніж 100'000 громадських і приватних басейнів по всьому світу.

AFM проводиться за стандартами ISO 9001 - 2008 і є фільтруючим матеріалом, сертифікованим за стандартами ЄС, що стосуються питної води.

AFM це зареєстрована торгова марка і ексклюзивний продукт.

Області застосування:

AFM однозначно ефективніше кварцового і скляного піску:

1. Кришталево чиста вода.

AFM забезпечує більш тонку фільтрацію, ніж кварцовий або скляний пісок. При швидкості фільтрації 20m/h без флокуляції досягається номінальна фільтрація в 5 мікрон. AFM відфільтровує мінімум на 30% більше органіки, ніж свіжий кварцовий або скляний пісок.

2. Чим менше хлору споживається, тим менше побічних продуктів хлору.

Хлор – це відмінне дезінфікуючий засіб. Однак, вступаючи в реакцію з органічними і неорганічними речовинами, він також справляє небажані токсичні побічні продукти, такі як трихлорамин і THM. Чим більше використовується хлору, тим більше утворюється побічних продуктів. З допомогою AFM® ми можемо видалити набагато більше частинок, ніж за допомогою піску або скляного піску. Зокрема, це добре виходить у поєднанні з автоматичною флокуляцией. Все, що фільтрується і видаляється шляхом зворотної промивки, не обов'язково має окислюватися. Чим краще фільтрація, тим нижче споживання хлору і виробництво побічних продуктів дезінфекції.

3. Биоустойчивость – немає притулку для бактерій, вірусів та інших збудників хвороб.

Пісок – це хороший механічний фільтр, але й ідеальне середовище для розмноження бактерій. Протягом всього декількох днів кожна піщинка покривається колоніями бактерій. Вони відразу ж виробляють слиз для захисту від дезінфікуючих засобів. У цій т. н. «біо» живуть колонії бактерій і інших патогенів, включаючи легіонели. Якщо у фільтрі не буде органічної плівки, то не буде і легіонели.

4. Немає трихлорамина – немає запаху хлору.

Перебувають у біоплівці бактерії перетворюють сечовину в аміак, який потім вступає в реакцію з хлором, створюючи неорганічні хлораміни (моно-, ді - і трихлорамины). Трихлорамины викликають неприємний запах хлору і є серйозною небезпекою для здоров'я. Однак якщо немає гетеротрофних бактерій, то сечовина залишається у воді. Вона вступає в реакцію з хлором, утворюючи нешкідливу хлормочевину. Немає біоплівки – немає трихлорамина – немає запаху хлору.

5. Фільтр буде ефективно працювати багато років, якщо в якості наповнювача використовувати AFM.

Відсутність біоплівки в фільтрі з AFM означає також, що робота фільтру не буде порушена через утворення каналів в наповнювачі. Наприклад, у фільтрах з піском ефективність роботи різко знижується після 6-12 місяців експлуатації, незважаючи на часту зворотну промивку. Ефективність же фільтра з AFM залишається незмінно високою на багато років.

 Що робить AFM таким ефективним?

1. Чисте зелене скло.

Скло як сировину для виготовлення AFM повинно мати вельми специфічне якість. AFM виробляється тільки з чистого зеленого скла – єдиного скла, що має необхідні хімічні і фізичні характеристики, завдяки яким AFM самостерилизуется.

2. Ідеальні гідравлічні характеристики.

Сировина подрібнюється до оптимальних розмірів і форми зерен. Правильна форма є при цьому дуже важливим моментом для гідравлічної характеристики AFM. Зерна у формі кульок (скляний бісер або перли), а також вформе пластин не підходять для використання з метою очищення води. З урахуванням безпеки не допускається наявність осколків скла в фільтруючому матеріалі.

3. Процес активації.

В результаті процесу активації AFM утворюється мезопористая структура з великою площею каталітичної поверхні. Звичайне подрібнене скло або пісок мають площу поверхні 3.000 m2 на тонну, а активоване AFM - більше 1 000 000 m2 на тонну, тобто його площа поверхні для адсорбції і каталітичної реакції в 300 разів більше. Гідроксильні групи на поверхні надають AFM сильний негативний заряд, званий також дзета-потенціал, який притягує важкі метали та органічні молекули. При наявності кисню або окислювачів на поверхні утворюються вільні радикали, які посилюють окислення і дезінфікують поверхню AFM.

Химические свойства стекла, форма зерен и пре-жде всего процесс активации придают AFM® этивыдающиеся качества, которые однозначно прево-сходят песок и стеклянный песок. Большая площадьповерхности имеет сильный отрицательный заряд для адсорбирования органики и мелких частиц. Поверхность также имеет катализаторы в виде оксидов металлов, которые производят свободные радикалы и таким образом повышают редокс-поте-нциал. Поэтому AFM® сам себя дезинфицирует и препятствует образованию колоний бактерий, что делает этот материал уникальным, биоустойчивым наполнителем для фильтров.

Ваші переваги видно відразу:

✔ Кришталево чиста вода – AFM робить більш тонке очищення, ніж кварцовий або скляний пісок.

✔ Знижується споживання хлору – все, що фільтрується, не обов'язково має окислюватися.

✔ Немає запаху хлору – якщо немає гетеротрофних бактерій, не буде і трихлорамина і, отже, не буде бентежливого і шкідливого запаху хлору.

✔ Немає легіонелли – легионелла і багато інші патогени розмножуються під укриттям біоплівки. Не буде біоплівки – не буде й легіонелли.

✔ Екологія та економія при використанні AFM Ви економите воду, хлор і енергію.

Характеристики
Основні
Виробник   Dryden Aqua
Країна виробник Великобритания
Удельный вес (кг/куб. м) 1250
Эффективный размер (мм) 0,6
Сферичность > 0,8
Округлость > 0,7
Коэффициент однородности < 1,3
Поперечное сечение соотношение < 2,4
Удельная плотность 2,5
Чистота (%) 99,95
Дополнительные характеристики
Тип комплектующего Засыпка, загрузка
 • Ціна: Ціну уточнюйте